Jihočeské
Zelenenoviny.cz

Sportovní den pro děti v Prachaticích

28.5.2019 | Prachatice

Česká unie sportu v Prachaticích připravila pro děti Sportovní den, kdy si za podpory známých slavných sportovců budou moci vyzkoušet různé sporty - hokej, fotbal, hokejbal, skoky na trampolíně, sportovní rybolov, atletiku a další. Akce je pořádána pro předskolní děti a je zdarma. Večer  pak dospělí a starší děti mohou přijít podebatovat o sportu do Městského divadla


Dne 10. a 11. června. 2019 proběhne zcela zdarma od 9:00 - 14:00 hod. na Městském stadionu v Prachaticích, na veřejném koupališti Hulák a v hokejbalové aréně sportovní den pro děti ve věku předškolním až do 6 třídy, kdy si budou moci vyzkoušet na účasti předních sportovních osobností - Václava Chalupy (veslování), Jarmily Kratochvílové a Ludmily Formanové (atletky), Antonína Panenky a Karola Dobiáše (fotbalisté), trenérů fotbalové Slávie, dále Davida Pospíšila (hokejový komentátor ČT) a našich sportovních trenérů různé druhy sportovních disciplín - hokejbal, triatlon, soutěžní rybolov, discgolf, tenis, fotbal, judo, baseball, atletika, veslování a trampolíny. Aktivní rodiče či prarodiče jsou vítáni se svými aktivními dětmi.    

Dne 10. června v 19:00 hod. v Městském divadle Prachatice se bude konat Talk show sportovního redaktora ČT Vojtěcha Bernatského, kdy bude vážně i nevážně debatovat s našimi sportovními hosty -  Pavlem Karochem – bývalým československým fotbalistou a současným expertem ČT, Davidem Pospíšilem – hokejistou a hokejovým komentátorem ČT, Kateřinou Neumannovou – nejúspěšnější českou běžkyní na lyžích, Pavlem Horváthem - českým fotbalovým záložníkem, reprezentantem, bývalým hráčem lisabonského Sportingu a  fotbalistou hrajícím za Viktorku Plzeň a dalšími hosty Cena vstupného: 150,- Kč Vstupenky jsou k dostání v infocentru v Prachaticích.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: Prachatice

Zdroj foto: PixabayReklama

Reklama:

.

Reklama:
Filtry na pitnou vodu

Filtryvody.cz