Jihočeské
Zelenenoviny.cz

Nový Sport Park v Jindřichově Hradci nabízí fotbalgolf

1.8.2023 | Jihočeský kraj

Nový víceúčelový prostor, nebo-li Sport Park pro aktivní trávení volného času mají v Jindřichově Hradci, poblíž obce Otín. Tvůrci jsou pyšní především na fotbalgolf, který si tady mohou zájemci na speciálním hřišti zahrát. 


Společnost SportPark R&F s.r.o otevřela v srpnu 2022 nové hřiště pro všechny nadšence sportu a pohybu.  5,3 ha plochy kreativně proměnili na místo, kde si může každý zasportovat a odpočinout na čerstvém vzduchu, strávit odpoledne s rodinou nebo uspořádat akci.

 

Chloubou Sport Parku je bezesporu fotbalgolf. Je nesmírně zábavný a originální, takže se zde zabaví každý, kdo umí alespoň trochu kopnout do míče. Fotbalgolf je poměrně mladá sportovní hra, která spojuje populární světové sporty: fotbal, golf a minigolf. Hraje se na 18 originálních drahách o celkové délce 1168 m na ploše cca 3 ha. Chcete-li vyhrá,t musíte vykopávat fotbalový míč z odpališť, projít různé typy překážek na co nejméně úderů a následně umístit balon do otvoru na konci trati – jamky. Vstup na fotbalgolf je zpoplatněný. 

 

Myslelo se i na bikery, pro které jsou tu dvě různé tratě. Na své si přijdou jak děti, na které čeká dětský trail s velkým množstvím klopenek, boulí a lavic, tak i zkušenější bikeři, kteří si můžou otestovat své jezdecké dovednosti a zaskákat na profi trati

 

Je tu hřiště pro děti, občerstvení, možnost si pronajmout kryté ohniště s posezením a altánem, terasa a občertsvení.

 

Bike park a dětské hřiště jsou otevřeny pro všechny návštěvníky bezplatně.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Jihočeský kraj a sportparkraf.cz

Foto: sportparkraf.cz

 

 

Více informací najdete v rubrikách:  Reklama

  Filtryvody.cz

  Reklama:
  Filtry na pitnou vodu

  Filtry na vodu

  Ostatní reklama:

  Reklama: