Jihočeské
Zelenenoviny.cz

Semice u Písku mají veřejně přístupné teqballové a workoutové hřiště

30.06.2021

Nové sportovní vybavení pro pohyb na čerstvém vzduchu mají obyvatelé Semic u Písku. Na zdejším fotbalovém hřišti mají dva stoly na teqball a workoutové hřiště.

  více …


Jindřichův Hradec postavil novou stezku pro chodce i cyklisty k překonání hlavní silnice

30.06.2021

V Jindřichově Hradci zajistili bezpečný přechod a přejezd při přecházení hlavní silnice. Chodce i cyklisty převede nová stezka, která vede mimo hlavní silnici.

  více …


Domácí čistírny odpadních vod fungují v Albrechticích nad Vltavou

23.06.2021

Používání domácích čistíren odpadních vod se osvědčilo na jihu Čech. S pomocí obce a dotace Ministerstva životního prostředí vyzkoušeli čistírny v místní části Jehnědno, kde má zařízení téměř každý druhý dům.

  více …


Na Šumavsku se dá toulat i po stopách Krále Šumavy

23.06.2021

Kraj Šumavy a Pošumaví má nový název "Šumavsko" a také nového tištěného průvodce. "Šumavsko pro tuláky" je originální soubor nejlepších pěších výletů a cyklo tipů doplněný bonusovou trasou stezky legendárního Krále Šumavy.

  více …


Naučná stezka Cesta drahokamů u Písku bude mít 3D bludiště

15.06.2021

Naučnou stezku Cesta drahokamů, která se nachází v krásné lokalitě na Budějovickém Předměstí Písku, obohatí nová atrakce - 3D bludiště. 

  více …


Z Písku se cyklisté dostanou cyklobusem až na Kvildu

07.06.2021

Město Písek bude letos opět dobře přístupné pro všechny milovníky cykloturistiky. Podobně jako vloni zde budou sloužit autobusové spoje umožňující přepravu jízdních kol. 

  více …


Filtryvody.cz

Reklama:
Filtry na pitnou vodu

Filtry na vodu

Ostatní reklama:

Reklama: