Jihočeské
Zelenenoviny.cz

Třeboňsko nabízí cestu za lidovou architekturou v srdci veselských blat

08.07.2021

Třeboňsko je jednou z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších jihočeských lokalit. Kromě krásné přírody může nabídnout i setkání s vesnickou lidovou formou selského baroka. Nabízí putování za architekturou a tradicemi na Mažické naučné stezce nedaleko Veselí nad Lužnicí.  více …


Nová stezka Bosou nohou kolem Hradišťského kopce

30.06.2021

Nové herní prvky rozšířily oblíbenou sportovní stezku v lokalitě Hradišťského vrchu. Aktivní trávení volného času pro rodiny s dětmi nebo i seniory má tak zelenou. více …


Semice u Písku mají veřejně přístupné teqballové a workoutové hřiště

30.06.2021

Nové sportovní vybavení pro pohyb na čerstvém vzduchu mají obyvatelé Semic u Písku. Na zdejším fotbalovém hřišti mají dva stoly na teqball a workoutové hřiště.

  více …


Jindřichův Hradec postavil novou stezku pro chodce i cyklisty k překonání hlavní silnice

30.06.2021

V Jindřichově Hradci zajistili bezpečný přechod a přejezd při přecházení hlavní silnice. Chodce i cyklisty převede nová stezka, která vede mimo hlavní silnici.

  více …


Domácí čistírny odpadních vod fungují v Albrechticích nad Vltavou

23.06.2021

Používání domácích čistíren odpadních vod se osvědčilo na jihu Čech. S pomocí obce a dotace Ministerstva životního prostředí vyzkoušeli čistírny v místní části Jehnědno, kde má zařízení téměř každý druhý dům.

  více …


Na Šumavsku se dá toulat i po stopách Krále Šumavy

23.06.2021

Kraj Šumavy a Pošumaví má nový název "Šumavsko" a také nového tištěného průvodce. "Šumavsko pro tuláky" je originální soubor nejlepších pěších výletů a cyklo tipů doplněný bonusovou trasou stezky legendárního Krále Šumavy.

  více …


Filtryvody.cz

Reklama:
Filtry na pitnou vodu

Filtry na vodu

Ostatní reklama:

Reklama: